10 faktów – tego o mnie nie wiesz!

Dzisiaj na blogu wpis z tych osobisty, który być może pomoże Ci „wstępnie” poznać jakim jestem człowiekiem. Nie będzie długo i postaram się, aby również nie było bardzo nudno. Oczywiście zataiłam takie fakty, które by mnie doszczętnie kompromitowały:) Chyba, że kiedyś się odważę. Jestem pewna, że tego o mnie nie wiesz! 

sprzedałam samochód, aby kupić rower! – taaak, i jestem z tego dumna!

Dlatego nie była to nawet trudna decyzja, z którą musiałabym się kilka nocy przespać. Spotkałam na swojej drodze osoby, które zainspirowały mnie do spędzenia czasu „trochę inaczej” niż zazwyczaj. Przede wszystkim, to był czas, w którym potrzebowałam zmian, chciałam wywrócić swoje życie o „kilka stopni” –  wszyscy chcą o 180 stopni, to ja pomyślałam, że niech się uda chociaż o kilka – i udało mi się!

kocham słoneczniki!

Ooo tak! Zakochałam się w nich podczas jednej z podróży kolonijnych. To widok słowackich pól pełnych słoneczników spowodował, że się im oddałam. Tak też pozostało do tej pory. Nawet spróbowałam posadzić słoneczniki w moim małym ogródku, jednak żaden nie wyrósł. Dlatego myślę, że kwiaty mnie nie lubią i to nie tylko słoneczniki!

wariuję na punkcie kolorowych długopisów, kredek, karteczek i
innych artykułów papierniczych i szkolnych.

 Zdecydowanie mam tego za dużo!

uwielbiam spacerować po księgarniach i bibliotekach!

Z pewnością, gdybym miała trochę więcej pieniędzy, to tę powstałą nadwyżkę gotówki z pewnością zostawiałabym w księgarni, a nie na koncie oszczędnościowym.

pije kawę zbożową, może bardziej mleko z kawą zbożową.

Obecnie – niestety – kawa została wykluczona przez mój organizm (na pewno nie została wyeliminowana przeze mnie, bo ja takiej głupoty bym nie zrobiła!), ale już niedługo – mam nadzieję – będę na nowo cieszyć się jej smakiem i może w przyszłości jakiś ekspres do kawy się znajdzie!

boję się burzy i to bardzo!

 I jestem pewna, że jest to już brontofobia. I jeśli nawet ktoś powie mi, „że nie ma czego się bać” – po takich słowach na pewno nie przestane bać się burzy.

jako nastolatka topiłam się w książkach Sparksa!

Prawdopodobnie, dzięki niemu rozpoczęłam swoją przygodę z czytaniem książek. Dlatego też, teraz nie mam oporów przed innymi gatunkami literatury, takim jak: kryminały, biografie, poradniki, opowiadania, powieści… i częściej to właśnie one ląduję w moich rękach – a przy okazji to jestem zwolenniczką książek papierowych!

uszyłam sobie sukienkę, w której byłam na imprezie rodzinnej.

Co najważniejsze. Prawdopodobnie nikt nie poznał jednak, że sama ją uszyłam (albo nikt nie chciał mówić).

kocham góry!

Lubię chodzić (trochę mniej jeździć rowerem – ponieważ, po kilku kilometrach pokonują mnie) po szlakach i patrzeć na ich potęgę. Milczące i niebezpieczne, ale przede wszystkim pobudzające do refleksji, udowadniają jakim małym człowieczkiem jesteśmy na ziemi.

moim marzeniem było mieć własne biurko w pracy.

I być może wszystko byłoby w porządku, gdybym przy tym biurku nie siedziała osiem godzin, non stop!

I co, pewnie tego o mnie nie wiedziałaś?-

Poznajmy się! Jeśli masz ochotę, to zdradź kilka faktów ze swojego życia. Chętnie i ja Ciebie poznam. Być może podzielisz się „jakimś” faktem z życia, z którego teraz chcę Ci się śmiać, a „kiedyś” nie było Ci wcale do śmiechu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close