share week

Nadal ich nie znasz? Poznaj! – SHARE WEEK 2018

I ja dokładam swoje trzy grosze do autorskiej akcji Andrzeja Tucholskiego –
SHARE WEEK! To program, który ma na celu polecenie blogów przez innych blogerów. Promują oni treści i osobowości tych, którzy wnoszą do naszego życia i światopoglądu wiele dobrego. Z pewnością, więcej o tej akcji, dowiesz się od samego autora. Wskakuj i przyłącz się do zabawy!

Mam wrażenie, że każdego dnia do świata blogosfery, dołącza wiele wartościowych blogów. Prowadzą je pozytywnie nastawieni do życia ludzie, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, a także swoimi pasjami.

Dzięki temu możemy znaleźć pomysł na samych siebie i siłę do działania. Bo często zdarza się tak, że osoby te są naszą inspiracją. Przede wszystkim, dają nam możliwość uwierzenia, że życie nie musi być nudne i monotonne. Dodatkowo pokazują, że nie tylko my mierzymy się z przeciwnościami losu! Ukazują w „swoich” małych miejscach, emocje i doświadczenie.

Trzy blogi do SHARE WEEK 2017!

Blogi, które polecam w tegorocznym SHARE WEEK są dla mnie szczególnie ważne, ponieważ wniosły do mojego życia i sposobu postrzegania świata wiele zmian. Utożsamiam się z każdym z nich w pewnych elementach życia. Przede wszystkim odnajduję w nich wiedzę, kreatywność a także inspirujący sposób życia.

Dla mnie są to trzy, wyjątkowe blogi. Idealnie wkomponowują się w moje, obecne życie, dlatego to one znajdą się w „moim” tegorocznym SHARE WEEK 2018!


Mamaginekolog.pl

Blog prowadzony przez Nicole Sochacki – Wójcicka. Jak sama o sobie pisze jest „mamą, żoną i ginekologiem, który przemyca wiedzę medyczną dla kobiet.”


Mamaginekolog.pl to z pewnością blog, którego w blogosferze brakowało. Dlatego, że Nicole „uświadamia polskie kobiety na temat ich zdrowia w ciąży”, przekazuje wiedzę, której brakuje nie tylko wśród młodych mam, spodziewających się dziecka, ale także wśród dojrzałych kobiet.

Nicole swoją działalnością przede wszystkim postawiła na mojej drodze drogowskazy świadomości, które aktualnie są dla mnie niezbędne w pokonywaniu mojej drogi o nazwie „dziewięć miesięcy”.


Worqshop.pl


Kreatywny blog lifestylowy prowadzony przez utalentowaną Kasie, która „pokazuje jak żyć kreatywnie i cieszyć się codziennością”.

Dlaczego blog Kasi znalazł się w „moim” SHARE WEEK 2018 ? Ponieważ jestem z Kasią w podobnej sytuacji życia osobistego. Tak samo jak Kasia, czekam na moment powiększenia się mojej małej rodzinki. Dlatego też mam nadzieję, że już za kilka tygodni będziemy cieszyć się, z przybycia na świat małego człowieczka.

W związku z tym jestem z Kasią podczas przybierania na wadzę, wicia gniazdka dla malucha. Jestem z nią w momentach otrzymywania od innych „dobrych rad” wychowawczych, opiekuńczych, pielęgnacyjnych i innych.

Czerpię i z pewnością nadal będę czerpała inspirację z bloga Kasi!


Pannaannabiega.pl

Blog prowadzi rozbiegana Panna Anna, która jak sama przyznaje „wywróciła swoje życie do góry nogami i nadal je zmienia”,

Skutecznie przekonuje, że nigdy nie jest za późno na zmiany w swoim życiu.

Ania dzięki swoim wpisom umieszczonymi na blogu, pokazuje, że wychowanie dziecka, można sprawnie połączyć z realizacją swoim marzeń i pasji. Nie ukrywa, że czasami bywa ciężko i trudno – ale się da! Dlatego też, Ania jest dla mnie wzorem i inspiracją. Pokazuje, że mimo trudu związanego z założeniem rodziny oraz z ciągłym życiem na walizkach, nadal można realizować swoje pasje i czerpać z życia, jak najwięcej.

Uwielbiam jej uśmiech i sposób postrzegania świata!  

I szkoda, że mogę wytypować tylko trzy blogi – bo przyznacie mi rację – w sieci można znaleźć naprawdę wiele wartościowych, estetycznych blogów, które każdego dnia dokładają swoją kropelkę wiedzy i doświadczenia do morza inspiracji!

A Ty masz swoje ulubione blogi, które śledzisz i są dla Ciebie inspiracją? Podziel się ze mną! Chętnie je poznam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close