Konkurs! Weź mnie na rower!

Hej! Już za chwilę sezon na rowerowe przejażdżki. Myślisz już o nich? Bo ja bardzo! Najbardziej nie mogę doczekać się odkrycia nowych, przyjemnych miejsc w mojej okolicy, a także tego, że w tym roku będziemy na rowerach jeździć we trójkę. Dlatego myślę, że warto pomyśleć już teraz o swoich wycieczkach rowerowych i zrobić na ten sezon ich plan. Z pewnością opłaca się również zastanowić, gdzie możemy pojechać na przejażdżkę rowerową, co zwiedzić i przede wszystkim, co ze sobą zabrać. Z tej okazji mam dla Was niespodziankę! Konkurs!

Rower to taki pojazd, w którym z pewnością brakuje miejsca na schowanie wszystkich naszych „skarbów świata” z torebki. Ale nic dziwnego, że takich miejsc rower nie posiada, bo może wiesz, ale rower skonstruował mężczyzna. :p Dlatego przygotowałam dla Was świetny konkurs, który niweluje jego błąd konstrukcyjny.      

Zadanie do wykonania jest proste! Musisz tylko odpowiedzieć na jedno, łatwe pytanie: Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie udanej przejażdżki rowerowej i dlaczego? 

A teraz najważniejsze! Do wygrania elegancki worko – plecak, który z pewnością już niedługo ułatwi Ci wyjścia na rower.:) Dzięki niemu na wycieczkę zabierzesz wszystkie swoje najpotrzebniejsze rzeczy. Ma on jeszcze jedną dodatkową zaletę! Jest wykonany z materiałów wodoodpornych.

Lubisz wygodę i praktyczność? Uwielbiasz piękne i przede wszystkim kobiece dodatki do stroju? To ten konkurs z pewnością jest dla Ciebie!

Wystarczy tylko, że swoją odpowiedź umieścić w komentarzu pod tym wpisem. Koniecznie róbcie to szybko, bo czasu jest mało. Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku 18.  lutego do końca dnia. Wyniki konkursu ogłoszę 20. lutego! Szczegóły znajdziesz w Regulaminie konkursu.

Także tego, powodzenia!

8 thoughts on “Konkurs! Weź mnie na rower!

 1. Ja na rower zawsze zabieram wodę, to absolutna podstawa. Bez wody nie ma życia, a szczególnie latem bardzo łatwo się odwodnić i zrobić sobie w ten sposób krzywdę. Najchętniej używam do tego mojego ulubionego pomarańczowego bidonu 🙂

 2. Tylko jedna rzecz? Mam ich mnóstwo 😀 zaczynając od okularów, bo potrafię jeździć w największy upał i pod najpiękniejszym słońcem, kończąc na MP3 i słuchawkach w uszach (w sumie z jedną słuchawka, żeby móc kontrolować to co się dzieje, kiedy jadę) z ulubioną muzyką. Ale tak naprawdę i nie mogę już się doczekać, kiedy zaczniemy jezdzic z narzeczonym na wycieczki i pikniki, na których rozłożymy kocyk i wspólnie poczytania książki. Och, uwielbiam to wszystko 😀
  Pozdrawiam 🙂

 3. Ja nie mogę obyć się bez mojej saszetki na biodro kupionej jakieś 10-12 lat temu. Mieści klucze, portfel, zapas chusteczek higienicznych (mam wieczny katar) oraz telefon. Wcześniej jeździłam z plecakiem, ale odkąd jeżdżę nieco bardziej ambitnie, to zbyt obciążał plecy.

 4. Workoplecak? Yes Yes Yes! Nieprzemakalny? Yes Yes Yes!
  Tego szukalam! Począwszy od wiosny po pozna jesień podróżujemy cała 4 na rowerach. Ja i starsza mamy koszyki, w które wrzucam potrzebne rzeczy dla całej 4 (oczywiście jak zawsze wtedy mąż potrzebuje wziąść mnóstwo rzeczy).
  W zeszle lato na wycieczce złapała nas poburzowa ulewa. Udało nam się zchronic, właściwie prawie się to udało 3rowerom. Aby młodszy nie zmokl, mój rower sporo wystawal na deszcz. Cały kosz był mokry- aj tam klucze, woda nic się nie stanie przecież. Ale był tam ostatni pampers roczniaka, który jakby to powiedzieć troszkę nabrał wody 😀 a młodszy niewiele później cyk, dwojeczka… Kierunek sklep i najmniejsza paczka pieluch z którą trzeba było się telepac do domu 🙂
  Workoplecak? Yes Yes Yes!

  1. Gratuluję! Twoja odpowiedź wygrywa worko-plecak w KONKURSIE Weź mnie na rower. Czekam do 22.02.2019r. na podanie przez Ciebie danych do wysyłki nagrody. Wiadomość napisz na facebooku w wiadomości prywatnej. Jeszcze raz gratuluję!

 5. Bez mojej Lenki za moimi plecami my zawsze razem dodatkowe obciążenie 😂no i marudzenie długo jeszcze będziemy jeździć 1😂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close