O MNIE

Hej, Nazywam się Paulina Nowak!

Od sierpnia 2017 roku prowadzę bloga, którego właśnie czytasz.  Ja, i rowerowe ja to moja mała iskierka i spełnione, przekładane marzenie. I dlatego koniec z przekładaniem marzeń! Uparcie walczę z brakiem pewności siebie i robię to, co chcę, o czym marzę.

Jest to blog o spełnianiu marzeń i realizacji tego, co sprawia mi w życiu najwięcej radości.

Znajdziesz w nim przede wszystkim moje rowerowe przygody, przekaże porady, rozwieje wątpliwości, które być może przydadzą ci się w podróżowaniu rowerem, zmotywują do działania, a przy okazji, na pewno ujawni trochę osobistych wspomnień, wydarzeń i marzeń.

To blog dla tych osób, które cenią kreatywne i twórcze życie, a także dla tych, które nadal poszukują swojej drogi, pasji, dzięki której ich życie może przebiegać o wiele przyjemniej. Postaram się, abyś tutaj na blog’u znalazła drogowskazy, inspirację i pomysły na kolejny wyjątkowy dzień.  

Aktualnie jestem mamą córki Rafała- i oczywiście mojej – która przebywa na urlopie macierzyńskim, a także z pewnością dziewczyną po uszy zakochaną w rowerowych podróżach!

Do tej pory przeżyłam wiele rowerowych wypraw, które przede wszystkim nauczyły mnie, że życie można przeżyć przyjemnie i pięknie. Dlatego też chcę podzielić się z tobą moim doświadczeniem, zdobytym w czasie moich podróży rowerem. Dodatkowo rozpalić w Tobie iskierkę chęci, zapału i motywacji do przeżycia rowerowych przygód czy zakorzenienia w sobie innej, wyjątkowej pasji.

Z chęcią złapię Cię za rękę i poprowadzę po rowerowym świecie. Tylko mi ją daj! 🙂

Jeśli chcesz poznać mnie trochę lepiej, to w tym wpisie znajdziesz kilka faktów o mnie.

Motto

Close